Need “esimesed” jäävad alati ju eredalt meelde ja nii on ka esimeste üritustega, mis oleme ette võtnud. Samas – üritus ei tahaks meie sündmuste kohta kuidagi öelda, sest nagu öeldakse, siis üritus, on läbikukkunud ettevõtmine, aga meie rõõmuks on meie “esimesed” meid just innustanud ja hoogustanud tegema järgmist ja järgmist ja järgmist! Seega, meie ei korralda üritusi vaid loome elamusi!

Aga milline oli siis meie esimene tüdrukuteõhtu? Nii vinge, et selle otsa tuli peatselt juba järgmine 😛

Esimesest tüdrukuteõhtust hoogustatuna on alati populaarne olnud tüdrukuteõhtutel tervitada tulevast pruuti ja tema sõbrannasi meeleolukate iluhetkedega meigi ja soengu seltsis, ettevalmistusena eelseisvaks fotosessiooniks või et lihtsalt kaunilt õhtule vastu astuda. Iluhetkede kestel on aga väga lõbusalt pisarateni naerutanud erinevad küsimus-mängud, mis panevad proovile pruudi teadmised eelseisva abielu ja tulevase kaasa osas. Senini on kõik pruudid need edukalt läbinud ja meie juurest on nad abieluranda suundunud 😛

Emotsioonid olid ülevad nii meil, kui tüdrukutel! Nautisime väga juba esimeste tüdrukuteõhtute korraldamist ning eks see on andudki hoogu meile edaspidi järjest rohkem tüdrukuteõhtutele keskenduda.

Soovime, et tüdrukuteõhtud oleksid stiilsed ja kihvtid sündmused, mida sõbrannade keskel ühiselt nautida ning hiljem ülevate tunnetega meenutada!

Tüdrukuteõhtud aga pole ainsad elamused, mida loome, kuigi tüdrukuteõhtute korraldamisest on paljud asjad alguse saanud nagu näiteks ka naisteka stiilis sünnipäevade läbi viimine. Loe meie järgmist postitust sel teemal või kui juba tead, et Sinul põnev sündmus ees ootamas, mis vajab omanäoliselt tähistamist, siis võta meiega lahkesti ühendust, kasvõi nüüd, siinsamas…