Tüdrukuteõhtud

Tüdrukuteõhtu on suurepärane võimalus parimate sõbrannade keskel üks ütlemata meeleolukas õhtu veeta. Klassikalises mõttes tähistatakse tüdrukuteõhtuid üllatuspeona ennem sõbranna abieluranda suundumist, aga osalt tüdrukuteõhtu vormis oleks ju niisamagi lõbus tähistada oma kallite keskel mõnd olulist tähtpäeva või kasvõi lihtsalt sõprust!

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio

Omakeskis olemegi võtnud eesmärgiks naisi tervitada meeleolukate naisteõhtutega vastavalt tähistatavale tähtpäevale pakkudeks selleks välja põnevaid tegevusi ning tähtpäeva sobiva programmi või üllatuslikud tegevused.

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio

Alati populaarsed on iluhetked meigi ja soenguga ning rõõmu ja naeru pakkuv fotosessiooni seiklus. Samal ajal on aga võimalus näiteks erinevateks stilistilisteks lahendusteks, nii et fotosessioonil või kasvõi terve õhtu olete riietatud ühtses stiilis, võttes inspiratsiooni põnevatest tegelaskujudest või rännakust mõnda ajastusse. Põneva õhtu sisustamiseks korraldame soovi korral ka erinevaid mängulisi tegevusi või pakume välja lahendusi meeleolukateks töötubadeks-ühismeisterdamisteks.

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio

Võta meiega ühendust ja kirjelda, milline võiks olla teie sõpruskonna tüdrukuteõhtu saabuva pulmapeo, sünnipäeva või lihtsalt sõpruse tähistamiseks, et võiksime omalt poolt pakkuda välja kihvte lahendusi stiilseks ja meeleolukaks peoks!
Oleme hea meelega kaasatud ägeda tüdrukuteõhtu korraldamisesse, nii et teie hooleks jääb vaid pidu nautida : )

Loe elamuslugude blogist meie erinevaid lugusi tüdrukuteõhtutest või kirjuta meile kohe, et saaksime hakata teie tüdrukuteõhtu lugu looma 🙂

Facebook
Instagram
Follow by Email