Pulmakorraldus

Meie eesmärk on nõustada ja olla pruutpaaridele abiks pulmadega seonduvate rõõmude juures – suhtleme erinevate osapooltega ning oleme kohapeal olemas pulmapäeval, nii et teie hooleks jääb vaid pidu nautida!

Foto: Rosenvald Photography

Pulmadele eelnevalt mõtleme kaasa pulmapeo korraldamise juures – aitame paika panna ajakava ning käime välja ideid ja ettepanekuid tegevuste ja asupaikade osas, kus võiks toimuda näiteks tseremoonia ja pulmapidu, pildistamine, pulmarongi peatused ja muud olulised asupaigad, käies kohapeal kaasas ja tehes koostööd pulmaisaga. Loomulikult oleme nõuks ja abiks ka sobiva toitlustaja, bändi, fotograafi ja teiste vajalike osapoolte leidmisel.

Foto: Rosenvald Photography

Kui suures plaanis aga pulmapäeva idee on paigas, siis keskendume pulmapäevaks kauni miljöö loomisele. Paneme rõhku detailidele, moodustades ühtse terviku tseremoonia- ja pulmakohas. Kujundame peokoha teie unistustele vastavaks, et pulmapäev oleks just teie moodi isikupärane ning silmailu ja avastamisrõõmu pakkuv.

Võta meiega ühendust ja kirjelda, milline oleks teie unistuste pulmapäev, et saaksime ideid ja mõtteid vahetada, kuidas jõuda ühisele teekonnale teie fantastilise pulmapäeva korraldamises või kujunduse ja lilleseadetega ehtimises!
Oleme hea meelega kaasatud teie ilusa päeva teekonnale!

Elamuslugude blogist võid järjest hakata leidma meeleolukaid mõtteid pulmapäevadest või kui sinul kaunis päev saabumas, kirjuta meile kohe, et saaksime hakata teie pulmapäeva lugu looma 🙂


Facebook
Instagram
Follow by Email