Uue aasta algusega on selgelt tunda, et suvi pole enam kaugel ja järjest enam on igapäevaseks teemaks meie stuudios pulmad! Kui talveperioodil on meil mahti igast erinevate ettevõtmiste ja üritustega teid üllatada, nagu ägedad stiilipeod, naiste inspiratsiooniõhtud, vahvad väikeste printsesside sünnipäevad ja muud põnevad ettevõtmised, siis aastatega on kujunenud välja nii, et suviti on meil teemaks pulmad, pulmad ja… ahjaaa pulmad 😀

Pulmade puhul oleme pruutpaaridele nõuks ja abiks kõikide pulmadega seonduvate rõõmude juures – tegeleme pulmakorralduse, kujundamise ja lilleseadetega, olles olemas ka pulmapäeval kohapeal, nii et pruutpaari hooleks jääb vaid pidu nautida!

Aga ühe”pruutpaari nägu” pulmapäeva korraldamine on pikem ettevõtmine, millega teeme algust juba talvel (kui mitte varem!). Pruutpaariga koos kaardistame nende ideed ja unistused ning paneme detailsusteni paika, millise stiili ja olemusega võiks nende pulmapäev olla. Nii näiteks ükskord ühe armsa pruudiga jõudsime ideeni, et lisaks sellele, et kutsed võiksid olla valmistatud käsitööna, võiks ju ka lausa kutsete jaoks mõeldud paber olla valmistatud ise.

Mõeldud-tehtud! Väikese uurimustöö tulemusena selgus, et meil siinsamas Aparaaditehases asuvas Trükimuuseumis on võimalus valmistada soovitud paber.

Miks siis isetehtud paber nii teistmoodi on? Lisaks sellele, et isetehtud paber on oma tekstuurilt põnevam, on see ka loodust säästev ja väga kihvtilt saab paberi sisse peita kuivatatud lilli, mis annab paberile hoopis omamoodi olemuse. Kindlasti paberi valmistamise idee muutus veel ekstra vahvaks, kui sai välja pakutud, et kutseteks vajaliku hulga paberite meisterdamiseks võiks pruut kokku kutsuda enda head ja paremad sõbrannad, et siis koos veeta üks meeleolukas pärastlõuna lõbusas töötoas.

Kutsete jaoks valmistatud paber sai väga omanäoline nagu oli seda kogu korraldatud pulm, kuhu jätkus ka sama paberit veel kasutada näiteks tervituspudelite sildistamiseks ja kohakaartide tegemiseks.

Pulmade planeerimisel ongi oluline mõelda just väikestele nüanssidele, mis teeksid korraldatava pulma just pruutpaari moodi isikupäraseks ja talv on parim periood, et rahulikus rütmis pruutpaaridega teetassi taha maha istuda ideede ja mõtete lennutamiseks!

Jälgi meie elamuslugude blogi, et olla kuris, kuidas edeneb suvepulmade korraldamine ning mis muud põnevad tegemised meil veel siin käsil on 😉 või kui Sinul elamuslik sündmus ees ootamas ja otsid mõtete ja tegude kaaslast, siis võta meiega lahkesti ühendust, kasvõi siinsaamas 🙂