Meie teekond on aastatega meid kaasanud fantastiliste pulmapäevade iluhetkede melusse ja kui meile meeldib mõelda, et õnn on teekond, mitte sihtpunkt, siis pulmapäeva emotsioonid on ülekõige võimsad pakkudes pisarateni liigutavat rõõmu igas hetkes, nii et enam ei saa aru, kas õnn on ikka ainult teekond või tegelikult ikka sihtpunkt!

On, kuidas on, meie rõõmuks on olnud olla tunnistajateks nendel esimestel hetkedel, kui peigmees kohtab pruuti ja need sädemed, see õnn, see armastus, see ülev tunne, mis siis järsku õhu täidab, on justkui pealt näha hetke, mil kaks noort omavahel esimest korda armuvad taas, just nii nagu see oleks nende esimene esmapilk. Need paarid võivad olla koos veetnud aasta, paar või ehk juba ligi kümme või enam, aga see hetk, kus mees kohtab enda naist esimest korda pulmapäeval, seda hetke saab elus olla vaid üks.

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio

Juhheiiii, peame rõõmustama, sest neid hetki oleme aastate jooksul pealt näinud 1,2,3,4…nii palju kordi, et ka kahe käe sõrmedest jääb kohe kindlasti veel väheks 😛 Vahet aga pole, kui palju seda on olnud, iga hetk on omamoodi eriline ja meie jaoks unustamatu ning seetõttu ikka ja jälle rõõmuga taas pruutpaaridega pulmapäeva teekonna ette võtame, et koos nendega teha see päev just nende moodi meeleolukaks ja unustamatult kauniks.

StuudioRuumis kohapeal tervitame pulmapäeval pruutpaare meeleolukate iluhetkedega, kus privaatses ja hubases õhkkonnas saab kõlistada klaase ja mõnuleda meigi-soengu toolis. Terve stuudio on pruutpaari päralt ja stuudiosse on tervitatud kaasa tulema iluhetki nautima pere, sõbrannad, pruutneitsid, fotograaf, videograaf, lemmikloomad jne jne 😀 või kui soov, siis StuudioRuumis saab olla ka hetk just ainult neile kahele – pruudile ja peigmehele, kus päeva ühiselt alustatakse ja ennast pulmaehtesse seatakse.

Iluhetked pulmapäeva alguses on see hetk, mis juhatab sisse selle kauni päeva, see on hetk lõõgastumiseks, nautimiseks ja mõnulemiseks ning hea meelega pruutpaaridele need hetked meeleolukaks teeme enda stuudios või ka pruutpaari poolt eelistatud asupaigas kohapeal.

Lõpuks ju ikkagi õnn on teekond, mitte ainult sihtpunkt, seega naudime seda teekonda iluhetkedel ja paneme siis punkti ka ühe vinge selfie-ga 😛

Kirjuta meile kohe kasvõi siinsamas all, kui ka sinul see fantastiline päev ees ootamas ja soovid veeta meeleolukaid iluhetki või kui pulmapäev juba möödas või pole veel silmapiiril terendamas, siis loe meie elamuslugude blogi ja ehk leiad inspiratsiooni, kuidas peatselt koos mõnel muul moel meeleolukalt tähtsündmusi tähistada 😉