Meie jaoks StuudioRuumis on elamused sündinud tõesti elust enesest, kus läbi uute väljakutsete oleme järjest uusi ja põnevaid elamusi looma ja korraldama asunud. Oleme alati olnud seda meelt, et õnn on teekond, mitte sihtpunkt ja meile meeldib elamuste korraldamise teekonnal olla.

Foto: Ebaheli

Teekonnal olles on olnud neid hetki, kus kimbatuses nuputame, kuidas küll see suur amps nüüd küll alla neelata, aga natuke nuputamist-leiutamist-ideede lennutamist ja senini pole olnud elamust, mis oleks ületamatuks jäänud, nii et lõpuks isegi naeru kihistame, et kuidas see küll algul võimatuna võis tunduda.

Foto: Ebaheli

Teekonda alustasime iluhetkedega, rõõmustades kaunitare meeleolukalt meigi ja soenguga. Stilisti ja rõivadisaini tausta tõttu tegime ka fotosessioonidele põnevaid stilistikaid, mis omakorda viis suuremalt tüdrukuteõhtutel stilistiliste lahendustega fotosessioonide korraldamiseni. Peagi lisandus tüdrukuteõhtu stilistilistele lahendustele ka omapärased programmilised tegevused, sest varasemast on meil ka ürituskorralduse taust. Tüdrukuteõhtutest omakorda kasvas välja sünnipäevade ja muude tähtpäevade pidustuste korraldamine esmalt naiste seltskondadele, aga järjest enam ka laiemalt sõpruskondadele või lausa töökollektiividele. Ning loomulikult selle kõige kõrval oli pead tõstmas ka pulmapidude korraldus ja kujundus.

Nõnda siis üks asi on järjest viinud teiseni ja meil on selle üle ainult hea meel, sest see kõik on meid toonud tänasesse päeva, kus kogemuste ja kontaktide pagasis on hulgaliselt ideid ja tegijaid, et meie hooleks võiks olla teie pööraseimate unistuste täitmine!

Kui Sinul on ees ootamas mõni tähtpäev, mis vääriks elamuslikult tähistamist, siis anna meile sellest märku ja teeme sellest koos ühe elamusliku sündmuse.

Seniks aga meie tegemistega kursis olemiseks võid lahkesti jälgida meie elamuslugude blogi, kus järgmisena keskendumegi meie “esimestele” – heidame pilgu esimesele korraldatud tüdrukuteõhtule, pulmapeole ja muudele põnevatele projektidele!

Kui sul aga praegu tekkis ideid-küsimusi-ettepanekuid, mida sooviksid meiega jagada, siis kirjuta meile siinsamas: