Just nimelt – kellele ei meeldiks pidutseda ning nõnda on meie juurde tee leidnud ka väikesed printsessid, kes soovivad koos meiega rännata fantaasiast pakatavasse värvikirevasse ilumaailma.

Olenevalt vanusest ja tüdrukute olemusest keskendume koos meigimaailma ilule, lõpuks on aga alati nii, et glitterit ja värvilisi värve ei ole kunagi liiga palju ja saame tüdrukutega koos lõbusalt greisiks minna mänglevalt iluhetkedega katsetades.


Teeme meiki, teeme soengut, värvide ja glitteriga mängime ning ilu loomise järel kogu rõõmu ka pildile püüame lõbusa minimodelli fotosessiooniga, et toredast õhtust jääks meenutuseks pilte peomelust, sõprusest ja lõbusast diskotamisest. Jaaaa, diskotamisest! Üks õige pidu pole pidu, kui ei saa tantsida ja nii ka meie pidudel keerame lõpuks muusikale volüümi juurde, paneme käima parasjagu just need kõige popimad lemmiklaulud ja plinkivate tulukeste valguses rokime täiega!

Väikeste printsesside sünnipäevaprogrammid on mõeldud 8-14 aastastele tüdrukutele ning kui aeg-ajalt ka mõni poiss on kambas olnud, siis ei ole ka tema lõbusast olemisest kõrvale jäänud. Lõbusa olemisega tervitame tüdrukuid enda stuudios või teile eelistatud asupaigas kohapeal.

Meie pidudel on ainult üks reegel: Reegleid ei ole!
Fantaasiamaailm on piiritu ja meile meeldib tüdrukutega koos selles rännata, mistõttu reegleid ei ole ja hoogustame neid julgelt ennast väljendama just nii nagu parasjagu tuju ja tahtmine.

Fantaasiamaailma rännakutest saad kindlasti lugeda ka edaspidi meie blogist või kui Sinul printsessil happy-sweet-bday tulemas, siis anna meile märku kasvõi siinsamas ja hea meelega teda unustamatult meeleoluka sünnipäevaga tervitame.