Tüdrukuteõhtud pakuvad meeleolukaid elamusi endale kallite sõbrannade keskel, aga tüdrukuteõhtu toimumiseks on eelduseks, et keegi sõbrannadest hakkab abielluma. Vahest aga on nii, et kes teab kuna ja siis ju ka pole tulevasel pruudil sõnaõigust kuidas või kus tema tüdrukuteõhtu võiks toimuda, sest see on ju üllatuspidu temale. Kui aga soovid enda sõbrannadega ühe vinge õhtu veeta, siis on kõige kindlam see endale ise korraldada näiteks sünnipäeva tähistamiseks.

Nõnda omal ajal jõudsimegi tüdrukuteõhtute läbiviimisest ka meeleolukalt lõbusate naisteka stiilis sünnipäevade korraldamiseni. Esimene selles stiilis korraldatud sünnipäevapidu rõkkas naljast ja naerust terve õhtu vältel ning nalja ja naeru rütmis toimuvad need tänaseni.

Fotod sünnipäevast: Ingrid Lauringson photography

Sünnipäevakava paneme kokku vastavalt sünnipäevalise eelistustele, aga kõige olulisemaks eesmärgiks on alati parimate sõprade keskel unustamatult meeleoluka aja veetmine.

Klaaside kõlistamise ja mõnusa jutusumina kõrvale rõõmustasime kaunitare meigi ja soenguga ning et eelseisev fotorännak kujuneks ülimalt stiilseks, siis olime kaunitaridele valmis pannud stilistika rokkiva rõiva- ja aksessuaarivalikuga. Fotorännak viis meid seiklema veel tollal räämas olemusega Aparaaditehase ümbrusesse, kus tegime tüdrukutega supermodellidele väärilise fotosessiooni.

Ägedast õhtupoolikust sõbrannade keskel said kõik meenutuseks fantastilise fotoelamuse ning pisarateni naerutavaid emotsioone – mida veel on vaja, et üks sünnipäev parimate sõbrannade keskel õnnestuks täiega!

Esimestest elamustest alates oleme elamuslikule olemisele rõhunud ja nii ongi kujunenud välja, et elamustest meie juures soovivad lisaks suurtele pidutsejatele osa saada ka väikesed printsessid, aga mida nendega ette võtame, loe juba järgmisest elamusloost 😉

Seniks aga kui peaks tekkima ideid, küsimusi, ettepanekuid, mida sooviksid meiega jagada, siis võta lahkesti ühendust kasvõi siin, kohe ja preagu 😛