Mõnikord pole palju vaja, et enda kallis sõbranna jalust rabada – piisab kõigest üllatuspeost StuudioRuumis 😀 Esmane jahmatus üllatuspidudel kujuneb kiirelt pisarateni liigutatud rõõmuks ja nii äge on see tunne, kui sinule head ja kallid sõbrad sind nõnda üllatavad hetkel, kui sa seda kuidagi ei oska oodatagi.

Üllatuspeo korraldamine on tiimitöö – esmane eesmärk on alati see, et peaosaline ei saaks kuidagi aimatagi, et miskit põnevat võiks teda ees oodata ja seekord läks üllatus igati täppi. Perekondlikule õhtusöögile suundumise pealt röövisime pruudi endale stuudiosse, kus kõik sõbrannad teda juba rõõmsalt ees ootasid. Pruudile olid kaasa võetud kaunis kleit ja jalanõud õhtuks ning meie hooleks jäi kõiki iluhetkedega tervitada.

Seekord tegime aga nii, et põhirõhus tegime meiki-soengut pruudile ning lõbusas koolitusvõtmes said kõik endale näpunäiteid ja ideid endale sobiva ja meelepärase jumestuse ja soengu tegemiseks. Oli nalja, oli naeru, oli tõsist nikerdamist, aga lõpuks lihtsalt ülimalt elevad emotsioonid ja rõõm ühiselt veedetud ajast, mis sai ka pildile püütud lõbusa fotosessiooniga.

Selliste sündmuste emotsioonid on need, mis tekitavad hea ja sooja tunde ning jäävad eriliselt meelde igavesti. Ja mis kõige ägedam meie jaoks – saame olla igati kaasatud nende unustamatute emotsioonide loomisesse!

Elamuslugude blogist leiad praegu ja kindlasti aina rohkem ka edaspidi neid toredaid lugusi kihvtidest hetkedest, aga kui tekkis mõte, kuidas saame Sulle olla abiks mõne elamuse korraldamisel, siis anna lahkesti märku kasvõi siinsamas ja hakkame koos uut elamuslugu looma 😉