Ja kuidas nad peaksidki teadma, et soovid kõrvarõngaid, kui endal pole kõrvarõngaaukegi või uut lõhnaõli, kui enamasti lõhnaõli ei kasutagi või lilli, kui tavaliselt pole kodus lillelõhnagi?!

Võib olla alustuseks tõmbasin ehk kohe väga tugeva paralleeli meeste pihta, kui minu idee tegelikult käib meie kõigi kohta – kuidas me teame, mida kellelegi kinkida, kui elu sees pole näinud teist kingitavat eset soetamas või veel enam igapäevaselt kasutamas.

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio
Lilled: ElamusSpetsialist

Minuarust on lillede kinkimine see kõige ehe-lihtsam näide, mille osas paljud unistavad, et oh, kingiks ta mulle lilli, samal ajal, kui me ise pole oma elus lilledele kohta teinudki. Pean tunnistama ausalt, et olen isegi olnud see naiivne unistaja mõnel hetkel oma elus, aga kui ma täna kriitiliselt enda kodus ringi vaatan, siis oleksin omadega hädas, kui keegi mulle lilli kingiks koju – ei ole mul õieti seal korralikku vaasi, ega ammugi head kohta, kus neid silmailuks välja panna, nii et koer neid nahka ei pistaks.
Juhhei, õnneks aga mul on stuudio, kus ruumi küllalt ja lilleilu saab särada 😉

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio
ElamusSpetsialist lilled Shishi Outlet Tartu poes

Mõte aga selle juures on see, et näiteks kui teil on kodus see ilus koht, kus lilleilu võiks särada, siis täitke see juba täna just endale meelepärase lilleiluga ja järjest enam osatakse teile sinna kauneid lilli tuua ka kingitusena.

Mina isiklikult tean väga hästi, et mu ema armastab, kui tal kaunid lilled on vaasis ja tal alati on kodus ka see koht, kuhu need ilusasti silmailuks seada, seega kohe rõõm on talle lilli kingituseks viia. Samal ajal näiteks ei oska ma aga elu sees lilli kingituseks viia kellelegi, kelle kodus ma pole lilli vaasis näinud (äkki tal on allergia?!?!?!) – seega jätan parem lilled kinkimata ja viin koogi (loodan, et selle vastu pole allergiat vms, aga siis saan vähemalt üksi seda nautida :D).

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio
ElamusSpetsialist lilled Shishi Outlet Tartu poes

Seega – alustame juba täna enda unistuste täitmisega – kui soovid, et sulle kingitaks rohkem lilli, kingi neid kõigepealt iseendale!

Ning ei saa ju selle juures mainimata jätta, et kui sinagi pole roositüdruk ja sinu sees on peidus miskit salapäraselt metsikut ja sulle meeldivad just sellist tüüpi kimbud nagu siin piltidel, siis tegelikult pole patt see link edasi saata sulaselge vihjena kellelegi, kellelt lilli ehk kõige enam alati ootad, et just sellised on lilled, millest sina unistad!

Foto: Liisbet Järviste / LJ Stuudio
Lilled: ElamusSpetsialist

Salapäraselt metsikud lillekimbud valmivad tellimise peale just üllatuse saajale meelepärases toonis ja suuruses 😉
Pst! Ja tuleval nädalal on võimalik ka ise kohapeale tulla valima endale meelepärast kimpu:
6.-8. mätsini Shishi Outlet Tartu poodi, kus suurepärane võimalus ka Just-See-Õige vaas lilledele juurde soetada
või 8. märtsil haara kook ja lilled Mandel kohvikust 😛

Aga, mis siin oodata, anna meile siinsamas märku, millist lillekimpu eelistad ja teame selle juba sulle vajalikuks hetkeks ettevalmistada 🙂